W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działki z linią brzegową rzeki NOTEC!!! OSTATNIA

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Łabiszyn

99 000  • 1233 
80 zł za m2

 Kontakt

Cisza, spokój, spacery, wędkowanie...kochasz takie miejsca? To trafiłeś na idealne miejsce pod stworzenie swojego miejsca na Ziemi!!

Cechy oferty:
- działki budowlane z planem zagospodarowania przestrzennego
- cicha, spokojna okolica
- możliwość zakupu kilku działek w tym miejscu o metrażu od 1032 do 1520 m 2
- przy działce znajduje się hydrant oraz prąd co nie wiąże się z dużymi kosztami przyłączenia!
- teren bogaty w zieleń
- niedaleko znajduje się rzeka Noteć,
- wiosną i latem widoki są po prostu bezcenne
- cena dotyczy działki nr 27 o najmniejszym metrażu tj. 1233 m2


Warto zamieszkać w takiej okolicy by zapomnieć chociaż na moment o zgiełku miasta, który praktycznie jest z nami na co dzień ...  Warto zainwestować w ciszę, spokój oraz malownicze widoki. W okolicy powstaje ciekawe osiedle domków jednorodzinnych. Polecam miejsce! BLISKO DO MIASTA BYDGOSZCZ OKOŁO 20 KM.   

Dojazd do:
Żnina - 24 km
Barcina - 14 km
Inowrocławia - 34 km
Bydgoszczy - 21 km
Poznania - 124 km

Polecam i zapraszam na prezentację,
Monika Naliwajska, tel. 512462477Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1233 m2
  • powierzchnia działki: 1233 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 658895
  • data dodania: 12 Sierpień 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 2 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85