W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Hala, Magazyn z aneksem mieszkalnym

magazyn • na sprzedaż • rynek wtórny • Żędowo

500 000  • 1000 
500 zł za m2

parter

 Kontakt

Masz pomysł na biznes i szukasz hali, magazynu? A może szukasz budynku, który można byłoby przerobić na apartamenty mieszkalne?
Świetnie się składa, ponieważ mam idealną ofertę która spełni twoje oczekiwania!
Na sprzedaż budynek gospodarczy - magazynowy z aneksem mieszkalnym o pow. ok. 100 m2!
Najważniejsze cechy oferty:
- duża powierzchnia magazynowa : parter - 500 m2, I piętro 500 m2
- solidny strop betonowy na szynach
- aneks mieszkalny gotowy do zamieszkania składający się z 3 pokoi, garderoby/spiżarni, łazienki z wanną i kuchni z zabudową
- w aneksie mieszkalnym plastikowe okna, centralne ogrzewanie - do wymiany piec
- wysokość pomieszczeń na parterze to 3,10 metra
- media: prąd 35 KW, siła, wodociąg, szambo
- duża działka bo aż 3200 m2
- możliwość dokupienia działki obok o pow. 1800 m2 za dodatkowe 200 000 zł ( obie ogrodzone)
- obydwie działki obejmuje plan zagospodarowania przestrzennego

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń.
Polecam, Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1000 m2
  • piętro: parter
  • numer oferty: 693385
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Luty 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85