W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Duża działka z potencjałem, Komaszyce/Balczewo

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Balczewo

197 000  • 3575 
55 zł za m2

 Kontakt

Idealna działka o pow. 3575 m2 w Balczewie, przy granicy z Komaszycami. Parcela znajduje się na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, w niedalekiej odległości od balczewskiego lasu. Jest to doskonała okolica dla osób ceniących ciszę i spokój oraz kontakt z naturą. Działka jest w kształcie litery "L", ale bardzo ustawna i z dojazdem gminną drogą.

Nieruchomość można podzielić nawet na 3 mniejsze parcele. Przed rozpoczęciem budowy domu, należy wystąpić o decyzję o warunkach zabudowy.

Woda i prąd znajdują się w drodze.

Odległość od Inowrocławia to zaledwie 10 min. samochodem.

Polecam i zapraszam na prezentację, Anna Sieracka, tel. 500 371 199.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta (hipoteki)
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3575 m2
  • powierzchnia działki: 3575 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 541711
  • data dodania: 2 Marzec 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 8 Kwiecień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85