W najlepszym punkcie Balczewa!Duży lokal użytkowy!

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Balczewo

610 000  • 165 
3 697 zł za m2

8 pomieszczeń • parter • budynek budynek parterowy

 Kontakt

Polecam obiekt użytkowy, np. handlowy, wielobranżowy o pow. 165 m2, usytuowany na dużej działce o pow. 1019 m2.  w odległości 10 km od Inowrocławia. Lokal znajduje się blisko, powstającego osiedla luksusowych domów jednorodzinnych.

Budynek o kształcie prostokąta, murowany, kryty dachem dwuspadowym. Obiekt składa się z dwóch części przedzielonych podłużną ścianą. Jedna część może być przeznaczona np. halę sprzedażową, a druga na magazyn oraz część socjalno-techniczną.
Od strony wejścia, które przystosowane jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, znajdują się przeszklone witryny.

W budynku są dwie toalety, w tym jedna dla gości. Obecnie, bez żadnego wkładu finansowego pawilon może pełnić rolę mini marketu,  ale można go również przeznaczyć na cele magazynowe i usługowe. Byłby także doskonałym miejscem na restaurację, salę imprezową czy punkt przedszkolny lub bawialnię dla dzieci.

Na działce jest przydomowa oczyszczalnia ścieków i pompa ciepła.
Na terenie znajduje się parking dla kilku samochodów oraz specjalnie utwardzony plac manewrowy dla samochodów dostawczych.

Istnieje możliwość sprzedaży bądź wynajęcia obiektu.

Zapraszam na prezentację, Anna Sieracka, tel. 500 371 199

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 165 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 8 pomieszczeń
  • numer oferty: 262770
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85