W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Nowy lokal w najlepszym punkcie Balczewa!

lokal usługowy • do wynajęcia • rynek wtórny • Balczewo

2 200  • 165 
13 zł za m2

8 pomieszczeń • parter • budynek budynek parterowy

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Polecam obiekt handlowy, wielobranżowy o pow. 165 m2, usytuowany na dużej działce o pow. 1019 m2. w odległości 10 km od Inowrocławia. Budynek o kształcie prostokąta, murowany, kryty dachem dwuspadowym. Obiekt składa się z dwóch części przedzielonych podłużną ścianą budynku. Większą część o pow. 96,4 m2 stanowi sala sprzedaży, natomiast węższy fragment budynku przeznaczony jest na magazyn oraz część socjalno-techniczną. Od strony wejścia, które przystosowane jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, znajdują się przeszklone witryny.
W budynku są dwie toalety, w tym jedna dla gości. Obecnie, bez żadnego wkładu finansowego pawilon może pełnić rolę mini marketu, ale można go również przeznaczyć na cele magazynowe i usługowe. Byłby także doskonałym miejscem na restaurację, salę imprezową czy punkt przedszkolny lub bawialnię dla dzieci.
Na działce jest przydomowa oczyszczalnia ścieków i pompa ciepła.
Na terenie znajduje się parking dla kilku samochodów oraz specjalnie utwardzony plac manewrowy dla samochodów dostawczych.
Istnieje możliwość sprzedaży bądź wynajęcia obiektu. W cenie jest również wyposażenie sklepowe.
Zapraszam na prezentację, Anna Sieracka, tel. 500 371 199

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie tej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie nieruchomości.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ok. 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 165 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 8 pomieszczeń
  • numer oferty: 867395
  • data ostatniej aktualizacji: 28 Sierpień 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85