Działa blisko Przystani nad Wisłą-Ciechocinek

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Ciechocinek • Słońska

125 000  • 1441 
87 zł za m2

 Kontakt

Szukasz spokojnego miejsca dla swojego domu w uzdrowiskowym Ciechocinku?
Świetnie trafiłeś! 
Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, położona na obrzeżach Ciechocinka 2 min spacerem od przystani nad Wisłą. Miejsce spokojne i urokliwe.

Główne informacje o działce:
- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, więc dużo formalności związanych z pozwoleniami odchodzi,
- blisko działki tereny rekreacyjne, do których dojedziemy ścieżką rowerową,
- cicha i spokojna okolica,

Odległości:
- Przystań nad Wisłą 1 km
- Szkoła Podstawowa 300 m
- Hala Sportowa 300 m
- Wodny Plac Zabaw 2,5 km
- Tężnie 3,5 km 
- Centrum 2,2 km 

Zapraszam do kontaktu -508-566-905Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1441 m2
  • powierzchnia działki: 1441 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 539845
  • data ostatniej aktualizacji: 14 Czerwiec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85