W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

DZIAŁKA 1500 M2 BLISKO S5 Z BIUREM I GARAŻEM

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Gogółkowo

139 000  • 1559 
89 zł za m2

parter

 Kontakt

Na sprzedaż duża działka w Gogółkowie o powierzchni 1559 m2. Na działće znajduje się duży wypłytkowany garaż o wysokości około 4 metrów. Śmiało można byłoby otworzyć swój warsztat... Obok garażu znajduje się budynek piętrowy, na parterze dwa pomieszczenia na poddaszu też powierzchnia do zagospodarowania. Może posłużyć jako biuro lub można go zmodyfikować pod budynek mieszkalny. Za budynkami znajduje się duża piękna działka otoczona murem betonowym. Działkę można wykorzystać pod budowę domu jednorodzinnego. Przy działce licznik prądu.

Dojazd do:
Żnina - 7 km
Barcina - 24 km
Inowrocławia - 48 km
Bydgoszczy - 50 km
Poznania - 94 km

Polecam i zapraszam na prezentację, tel 512462477
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta (hipoteki)
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1559 m2
  • piętro: parter
  • numer oferty: 370302
  • data ostatniej aktualizacji: 23 Kwiecień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85