Dom z obiektem produkcyjno-magazynowym

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Inowrocław

498 000  • 537 
927 zł za m2

11 pokoi i więcej • 1 łazienka • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 1960

 Kontakt

Dom z budynkiem gospodarczym, przebudowany i funkcjonujący przez szereg lat jako obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy położony zaledwie około 8 km od granic Inowrocławia.
W obiekcie przez wiele lat prowadzona była działalność gospodarcza związana m.in. z sitodrukiem.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
1. Teren działki objęty planem zagospodarowania przestrzennego pod mieszkalnictwo i usługi, czyli nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z tyłu działki dobudować np. kolejne budynki czy nawet dom mieszkalny.
2. Bardzo dobry szybki dojazd do Inowrocławia oraz obwodnicy Inowrocławia oddalonej o ok. 5km
3. Nieruchomość bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej.
4. Stan nieruchomości do remontu, ale dachy szczelne, budynki bez wad konstrukcyjnych, teren pilnowany.
5. Prąd woda i szambo działające, a budynki epizodycznie wciąż używane.

Na nieruchomości znajduje się5 budynków:
1. Budynek (49) zanim został zaadoptowany na biura pełnił funkcję mieszkalną. Rok budowy 1960, pobudowany z cegły pełnej, kryty papą. W tej chwili w budynki znajdują się biurowe, socjalne (WC,łazienka, szatnia), warsztatowe i pomieszczenia techniczne (kotłowania i rozdzielnia elektryczna). Wewnątrz ściany i sufity otynkowane, malowane, oraz tapety, w łazience i WC  płytki, w pomieszczeniach biurowych i socjalnych wykładzina PCW. Okna drewniane, okratowane,
Instalacje prądowa, wod kan (do szamba)  i elektryczna. W łazience bojler.
Powierzchnia użytkowa to 129 m2

2. Budynek - hala produkcyjna (53), największy budynek, wybudowany wg. rejestru gruntów w 1960 (wg oświadczenia sprzedających później co jest prawdopodobne ze względu na dobry stan i różnice konstrukcyjne).
Budynek parterowy, niepodpiwniczony, wzniesiony metodę mieszaną, szkielet żelbetowy, ściany wypełniające murowane. Konstrukcja dachu jednospadowego na dźwigarach żelbetowych. Okna od strony "podwórza" drewniane, od strony granicy luksfery. Średnia wysokość pomieszczeń - 3,75m.
Powierzchnia użytkowa budynku to 224 m2. Instalacje elektryczne 220 i 380 V, woda, brak w tym jednym budynku instalacji kanalizacyjnej. 
Budynek na zewnątrz i wewnątrz otynkowany.

3. Budynek produkcyjno-składowy (51) . Rok budowy 1960, budynek pierwotnie wzniesiony jako budynek do hodowli zwierząt a u góry na poddaszu z betonowym stropem magazynowane było zboże.
W budynku znajdują się obecnie pomieszczenia warsztatowe, socjalne (WC, łazienka i szatnia). Budynek wewnątrz tynki malowane, w łazience lamperia. Posadzki betonowe okna drewniane, Instalacje wod kan, elektryczna, kanalizacja odprowadzona do szamba.
Dach na tym jednym budynku eternit.  Powierzchnia użytkowa budynku z poddaszem  to 163m2.

4. Budynek garażu (52) wybudowany także prawdopodobnie w 1960 roku, murowany z cegły białej, cementowo-wapiennej, nie otynkowany, parterowy z dachem o konstrukcji żelbetowej . Garaż nie posiada instalacji wewnętrznych.
Powierzchnia użytkowa garażu to 21 m2.

5. Na działce znajduje się także wiata do rozbiórki (50) wzniesiona w 1960 roku. Murowana ściana frontowa z cegły pełnej czerwonej, reszta ścian to ściany przylegle do istniejących budynków.

Powierzchnia użytkowa budynków (bez w.w. wiaty do rozbiórki) to aż 537m2, czyli po uwzględnieniu ceny to zaledwie 1170 zł/m2. 

Polecam i zapraszam do kontaktu oraz zgłoszenia chęci obejrzenia na żywo. Piotr Stręk 517 367 304
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 537 m2
  • powierzchnia działki: 4000 m2
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 11 pokoi i więcej
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • parking: garaż wolnostojący
  • rok budowy: 1960
  • numer oferty: 145260
  • data dodania: 20 Marzec 2023
  • data ostatniej aktualizacji: 8 Kwiecień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85