Inowrocław/Komaszyce, działki budowlane

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Inowrocław

110 000  • 1894 
58 zł za m2

 Kontakt

Tylko w naszym biurze! Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1894m2 w Komaszycach, zaledwie 5 km od Inowrocławia. Obecnie trwa uzyskiwanie  decyzji o warunkach zabudowy dla dwóch domów, więc w przyszłości będzie można podzielić działkę na dwie mniejsze.

Dlaczego warto kupić tę działkę?
- niska cena tylko 58 zł za m2, w mieście natomiast ponad 200 zł/m2
- bardzo dobry dojazd do miasta,
- duża działka gwarantuje komfort budowy i późniejszego wypoczynku,
- lokalizacja - nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych,
- blisko las w Balczewie,
- warunki zabudowy w trakcie,
- woda i prąd w drodze.


Zapraszam na prezentację, Ania tel. 500 371 199

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1894 m2
  • powierzchnia działki: 1894 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 451783
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Kwiecień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85