Duża działka z potencjałem, osiedle lotnicze

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Inowrocław

450 000  • 1317 
342 zł za m2

 Kontakt

Tylko w biurze Czas Nieruchomości

Cena do negocjacji!

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, na osiedlu Lotniczym w Inowrocławiu. To niesamowita okazja by kupić parcelę w tej części miasta. W cenie jest działka o powierzchni 1317m2, dom do kapitalnego remontu lub rozbiórki, dwa garaże i ogród. Przygotowanie tej nieruchomości do użytkowania wymaga wiele pracy, ale warto to zrobić, by mieszkać na tak spokojnym i cichym osiedlu domów jednorodzinnych.

Istnieje możliwość przeprowadzenia rozbiórki budynków przez obecnego właściciela.

Działka w kształcie wieloboku o wymiarach: 42mx29mx22mx34mx16m
Możliwość podłączenia gazu.

Nie czekaj! Działki i domy na osiedlu Lotniczym to rzadkość na rynku nieruchomości, umów się na prezentację i podejmij decyzję, by mieć własny dom i swój "kawałek" ogródka.

Zapraszam do negocjacji, Ania tel. 500 371199Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1317 m2
  • powierzchnia działki: 1317 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 813406
  • data ostatniej aktualizacji: 15 Październik 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85