Sprzedam działkę budowlaną

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Inowrocław • Wielkopolska

78 000  • 650 
120 zł za m2

 Kontakt

Sprzedam działkę budowlaną w Inowrocławiu przy ul. Wielkopolskiej (Szymborze).

Działka ma powierzchnię  650m2, średnia szerokość  20m a długość 33m.
Dojazd asfaltowy a ostatnie 40m drogą wewnętrzną gdzie nabywając działkę stajemy się również współwłaścicielami tej drogi.
W ulicy Wielkopolskiej są media:
- prąd,
- woda,
- kanalizacja i telekomunikacja.
Woda w drodze wewnętrznej przy działkach będzie założona przez miasto lub jeżeli ktoś chce szybciej się budować jest możliwość o szybsze uzbrojenie działki w wodę.
Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego miasta 23P więc bez problemu dostaniemy pozwolenie na budowę obiektu handlowego lub budowę domu, plan przewiduje:
- pojedyncze budynki mieszkalne,
- obiekty handlu hurtowego, produkcji, rzemiosła, składów, administracji, magazynów, garaży,
- możemy zabudować 75% działki,
- wysokość budynków do 20m, 
- dachy płaskie lub wielospadowe do 90%,
- szerokości elewacji nie ustala się. 
W tej lokalizacji posiadamy w ofercie naszego biura nieruchomości jeszcze 5 innych działek od 646m2 do 1408m2 na klasie gruntu V i IVb, również objętych planem zagospodarowania pod cele mieszkaniowe lub usługowe.
Jedna działka jest już zarezerwowana.
Działki są już wydzielone i gotowe do sprzedaży.
Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości.
Zapraszam na prezentację.
Radosław Smaga
nr. licencji pośrednika 27957
tel. 518 510 989

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 650 m2
  • powierzchnia działki: 650 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 215532
  • data dodania: 19 Maj 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 14 Czerwiec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

Zdjęcie agenta nieruchomości

Radosław Smaga

tel: +48 518 510 989

Osoba do kontaktu: Radosław Edmund Smaga

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika