W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Obniżka ceny! Świeżo po remoncie, 3 pokoje

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Inowrocław • Centrum

249 000  • 54 
4 611 zł za m2

3 pokoje • 1 łazienka • 1 piętro • budynek 2 piętrowy

 Kontakt

Mieszkanie w Inowrocławiu, świetna lokalizacja, I piętro po remoncie!


Warto kupić to mieszkanie, bo:
- jest przestronne i ustawne,
- ma 54,83 m2,
- 3 pokoje z kuchnią oraz łazienką z WC,
- po generalnym remoncie (również wszystkich instalacji), nie trzeba nawet malować ścian, by móc się natychmiast wprowadzić,
- okna PCV,
- na podłogach w pokojach panele, a w kuchni i łazience płytki ceramiczne,
- komórka lokatorska,
- budynek mieszkalny, w bardzo dobrym dobrym stanie, wyremontowany, ocieplony, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową,
- niskie koszty utrzymania,
- własne ogrzewanie gazowe, nowy piec dwufunkcyjny,
- teren wspólnoty monitorowany, ogrodzony,
- zapewnione miejsce parkingowe,
- wszędzie blisko.


Mieszkanie znajduje się na I piętrze w zadbanej, dwupiętrowej kamienicy w centrum miasta. Są tu trzy wyremontowane pokoje (jeden wydzielony z holu) oraz kuchnia i łazienka z WC. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia zaraz po zakupie. Na "dzień dobry" nie potrzeba dodatkowych remontów i większych wydatków, oprócz zakupu mebli. Dlatego mieszkanie to jest również doskonałą inwestycją dla osób szukających nieruchomości do dalszego wynajmu, którzy nie chcą ponosić dodatkowych kosztów remontu. Mieszkanie, tak jak wszystkie mieszkania w tym budynku, posiada własne ogrzewanie gazowe, co powoduje duże oszczędności w opłatach, ponieważ nie ma wysokiego czynszu.

Mieszkanie znajduje się w idealnym punkcie Inowrocławia. Można wszędzie dotrzeć na pieszo. Stąd jest bardzo blisko do rynku, do sklepów, szkoły, przedszkola, przychodni czy kościoła.


Zapraszam na prezentację, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, zalecanych przez WHO, w tym szczególnym czasie. Jeśli chcesz kupić tę nieruchomość, nie wychodząc ze swojego obecnego lokum, zapraszam na prezentację online.

Nie przegap okazji zamieszkania w ciepłym, wyremontowanym i przestronnym mieszkaniu!

Zapraszam na prezentację, Ania, tel. 500 371 199.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta (hipoteki)
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 54 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: 2 piętrowy
  • liczba pokoi: 3 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • parking: miejsce postojowe
  • numer oferty: 367605737
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Kwiecień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85