W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Sprzedam działkę budowlaną przy lesie

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Jeziora Wielkie

50 000  • 918 
54 zł za m2

 Kontakt

Sprzedam działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną przy samej granicy lasu.

Przedmiotowa działka o powierzchni 918m2 graniczy bezpośrednio z lasem, ma kształt zbliżony do kwadratu 30m x 31m i bezpośredni dostęp do nowej asfaltowej drogi gminnej.

Posiadamy w tej lokalizacji jeszcze  7 innych działek od 905m2 do 1115m2, które są w trakcie wydzielania ale rezerwacje można już robić.   
W drodze przy działce będzie założona woda gminna w cenie działki.

Warunki zabudowy także będą zapewnione na domy jednorodzinne:
- do dwóch kondygnacji naziemnych,
- powierzchnia zabudowy budynku do 160m,
- możliwość garażu  w bryle domu,
- wysokość budynku do 10m,
- szerokość elewacji do 17m,
- dach dowolny nawet płaski 1,5º do 45º kącie nachylenia,
- linia zabudowy 6m od drogi.

Jeziora Wielkie są małą wiejską gminą pomiędzy Kujawami a Wielkopolską z dużą ilością lasów (ponad 1/5 terenu to lasy) a ponad 800ha to jeziora w tym najbardziej znane to JEZIORO GOPŁO, PRZYJEZIERZE I JEZIORO OSTROWSKIE.
Prawną ochroną środowiska objęte jest 90% powierzchni gminy.
Oferta skierowana dla osób szukających taniej działki budowlanej w spokojnej okolicy, na łonie natury, wśród lasów i  bliskości jezior.
Cały teren objęty Naturą 2000 i obszarem siedliskowym Jeziora Gopło.
W miejscowości znajdziemy markety, sklepy, szkołę, przedszkole, Urząd Gminy, bibliotekę, kościół, przychodnię zdrowia, bank i restaurację.  

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Radosław Smaga
tel. 518 510 989

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 918 m2
  • powierzchnia działki: 918 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 658858
  • data dodania: 21 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 2 Listopad 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

Zdjęcie agenta nieruchomości

Radosław Smaga

tel: +48 518 510 989

Osoba do kontaktu: Radosław Edmund Smaga

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika