Działka rolna na sprzedaż!

działka rolna • na sprzedaż • rynek wtórny • Jeziora Wielkie

345 000  • 59147 
zł za m2

 Kontakt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni prawie 6 hektarów (59147 m2), usytuowana w miejscowości Jeziora Wielkie. Działka charakteryzuje się dogodnym dostępem poprzez asfaltową drogę, co ułatwia komunikację i transport.
Teren ten stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących obszaru do prowadzenia działalności rolniczej lub poszerzenia swojego majątku ziemią. Dzięki dogodnemu dojazdowi, możliwością podłączenia do wodociągu oraz energii elektrycznej w bliskiej odległości, ta nieruchomość staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.
Działka ma płaski charakter i przyjazny kształt prostokąta, co ułatwia planowanie i zagospodarowanie terenu według własnych potrzeb i pomysłów. Jej szerokość wynosi 82 metry, natomiast długość sięga imponujących 722 metrów, co gwarantuje przestrzeń i swobodę w realizacji różnorodnych projektów.
Cena tej działki wynosi 350 000 tysięcy złotych, co stanowi atrakcyjną ofertę dla potencjalnych nabywców. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego kawałka ziemi, gdzie spokój i harmonia z naturą idą w parze z możliwościami rozwoju własnych pomysłów i projektów.
Klasa gruntu:
IVa-0,54 ha
IVb-0,07ha
V-4,84 ha
VI-0,44 haAmanda Spiliszewska 799090948

Zapraszamy na naszą stronę firmową Czas Nieruchomosci PL, gdzie znajdziecie Państwo więcej podobnych ofert, czasem nawet niepublikowanych na innych portalach ogłoszeniowych.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 59147 m2
  • powierzchnia działki: 59147 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 442906
  • data dodania: 6 Grudzień 2023
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Luty 2024


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85