Działki STAWKI Konradowo, 1,5 km od Ciechocinka

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Konradowo

90 000  • 1200 
75 zł za m2

 Kontakt

Piękne, zaciszne działki w sercu Konradowa.
Okazyjna cena!
Na sprzedaż kilka działek o wielkości 1100-1300m2.
Woda, prąd, kanaliza w ulicy.
Ogromnym atutem działek jest to, że znajdują się na osiedlu domków jednorodzinnych- nowoczesna zabudowa sprawia, że wokół jest schludnie oraz mamy czyste powietrze. 
Konradowo słynie z pięknych terenów. Wokół domków rozpościera się ściana lasu- idealne miejsce dla rodzin, oraz amatorów pieszych i rowerowych wycieczek. 

ODLEGŁOŚCI:
Od uzdrowiskowego Ciechocinka dzieli nas 1,5 km
Do nowoczesnej szkoły z ogromnym boiskiem sportowym mamy tylko 500m
Toruń-20 km

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1200 m2
  • powierzchnia działki: 1200 m2
  • numer oferty: 789681
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Lipiec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85