W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana klasa ziemi IV !!!

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica

79 900  • 1141 
70 zł za m2

 Kontakt

Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy (przybliżona lokalizacja na mapce). Działka budowlana dzięki wydanym dla tego obszaru warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego. Klasa ziemi IV, co jest gwarantem możliwości budowy domu. Działka bezpośrednio przy drodze gminnej, w której "biegnie" wodociąg (orientacyjny koszt przyłącza od kilkuset do tysiąca złotych ze względu na bardzo małą odległość od granicy działki).
Dlaczego warto kupić tą działkę:
1. Klasa ziemi IV a więc bez problemu na 100% wydane zostaną warunki zabudowy i pozwolenie na budowę.
2. Lokalizacja bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej (nie będzie np. problemu z dojazdem ciężkiego sprzętu na budowę i odjedzie koszt utwardzania ewentualnej drogi wewnętrznej).
3. Wodociąg niemalże przy granicy działki (niski (bardzo niski) koszt podłączenia wody.
4. Lokalizacja blisko osiedla na Zagoplu (można dojść na pieszo do przystanku autobusowego, sklepu czy dzieci np. do szkoły). Jest możliwość kupna działki dwukrotnie większej.
W razie pytań, chęci poznania dokładnego zlokalizowania działki proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 1141 m2
  • powierzchnia działki: 1141 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 150198
  • data dodania: 25 Marzec 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 9 Kwiecień 2020

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85