W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Mieszkanie w centrum, po generalnym remoncie

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica

189 000  • 41 
4 610 zł za m2

2 pokoje • 1 łazienka • parter • budynek 1 piętrowy

 Kontakt

Mieszkanie - ustawna sypialnia, salon oraz kuchnia, w małej, kameralnej kamienicy po generalnym remoncie, w centrum w Kruszwicy.

Oferta tylko w biurze Czas Nieruchomości!


Warto kupić to mieszkanie, bo:
- jest wygodne i ustawne,
- ma 43 m2,
- 2 pokoje z kuchnią, łazienką z WC,
- nie trzeba nawet malować ścian, by móc się natychmiast wprowadzić,
- zabudowa kuchenna i łazienkowa w cenie,
- okna PCV z roletami,
- na podłogach w pokojach panele, a w przedpokoju i łazience płytki ceramiczne,
- budynek w idealnym stanie,  po generalnym remoncie instalacji elektrycznej, wodociągowej i gazowej,
- budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową,
- niskie koszty utrzymania,
- centralne ogrzewanie gazowe,
- parking na podwórku,
- wszędzie blisko.


Mieszkanie znajduje się na parterze w zadbanej, ocieplonej małej kamienicy. Są tu 2 pokoje oraz kuchnia i łazienka z WC. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia zaraz po zakupie. Na "dzień dobry" nie potrzeba dodatkowych remontów i większych inwestycji. Dlatego lokal ten jest również doskonałą inwestycją dla osób szukających nieruchomości do dalszego wynajmu, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów remontu czy wyposażenia. Mieszkanie, tak jak wszystkie mieszkania w tym budynku, ma centralne ogrzewanie gazowe (wspólna kotłownia), co powoduje duże oszczędności w opłatach.

Budynek znajduje się w idealnym punkcie miasta, z centrum jest blisko do rynku, do skweru handlowego, czy na spacer nad Gopło. Stąd jest również dobry dojazd do szkoły, przedszkola czy ośrodka zdrowia.

Pomieszczenia:
pokój - 7,27 m2
salon - 15,8 m2
łazienka z WC - 3,86 m2
kuchnia - 12 m2


Nie przegap okazji dokonania zakupu wymarzonego własnego "M"!
Zapraszam na prezentację, Ania, tel. 500 371 199.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 41 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • numer oferty: 828783
  • data dodania: 28 Sierpień 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 16 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85