Sala biesiadna z mieszkaniami i budynkami

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica • Adama Mickiewicza

1 600 000  • 600 
2 667 zł za m2

12 pomieszczeń i więcej • 2 piętro • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 2003

 Kontakt

Obiekt usługowo-mieszkalny gdzie główną funkcję do jeszcze do niedawna pełniła sala biesiadna i mała gastronomia.
Obiekt budowany w dwóch etapach: pierwszy etap to budowa około 1995 roku budynku kuchni z chłodnią i znajdujący się nad nimi małą salką i dużym mieszkaniem, oraz budynkami magazynowymi i garażem, drugi etap to budowa około 2002 roku budynku sali biesiadnej z zapleczem, oraz dużym ponad 80-metrowym mieszkaniem.
Łączna powierzchnia wszystkich pomieszczeń to około 600m2. Powierzchnia działek to 1310m2.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
1. Praktycznie centrum miasta - zaledwie 230m od ścisłego centrum czyli Rynku w Kruszwicy
2. W ciągu pół roku ma skończyć się remont ulicy Mickiewicza, która wg. planów ma stać się jedną z najpiękniejszych ulic miasta
3. Miejsce dobrze kojarzone przez dwa pokolenia Kruszwiczan co jest dobrą wiadomością dla osób myślących o kontynuowaniu poprzedniej działalności.
4. Dwa bardzo duże ponad 80-metrowe mieszkania, które mogą posłużyć do zamieszkania dla dwóch rodzin lub być po prostu dodatkowym, niemałym dochodem (około 1500 zł za każde mieszkanie plus opłaty)
5. Nieruchomość z jasnym i klarownym stanem prawnym.

Istnieje wiele możliwości wykorzystania tej nieruchomości, np:
1. Kontynuacja funkcjonującej do niedawna działalności czyli sali biesiadnej, małej gastronomii, organizacji przyjęć, wesel, chrzcin, bankietów, studniówek, komunii itd....,
2. Zaadoptowanie obiektu na małą produkcję np. gastronomiczną plus mieszkania do wynajęcia
3. Adaptacja obiektu na jakiś salon sprzedaży, np. salon meblowy czy małą hurtownię plus mieszkania do wynajęcia
itd...
Kupujący nie ponosi żadnych kosztów pośrednictwa (dla biura nieruchomości)
Zapraszam do zadawania pytań i umówienia się na prezentację calem obejrzenia nieruchomości na żywo.Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 600 m2
  • piętro: 2 piętro
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 12 pomieszczeń i więcej
  • rok budowy: 2003
  • numer oferty: 537031
  • data ostatniej aktualizacji: 30 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85