W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana z pozwoleniem na bliźniaka

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica • Folwarczna

125 000  • 1120 
112 zł za m2

 Kontakt

Działka budowlana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną.

Działka posiada pozwolenie na budowę domu w zabudowie bliźniaczej wg projektu Projekt domu Dom pod miłorzębem pracowni Archon. (oczywiście w cenie projekt i pozwolenie,ale równie dobrze można kupić sobie inny projekt nawet jednorodzinny i budować dom wg innego projektu)

Dla inwestorów czy na przykład dwóch rodzin w.w. pozwolenie pozwoli skrócić czas potrzebny do uzyskania pozwolenia na budowę oraz zaoszczędzi masę nerwów i zachodu związanych z uzyskiwaniem pozwoleń.

Do działki są wydane warunki podłączenia, prądu, gazu oraz zaprojektowany, widoczny na geoportalu wodociąg.

W razie pytań czy chęci obejrzenia na żywo proszę o telefon.
517 367 304

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta (hipoteki)
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1120 m2
  • powierzchnia działki: 1120 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 351609
  • data dodania: 13 Kwiecień 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 14 Kwiecień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85