Dom Rezydencja w Kruszwicy

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica • Grodzka

1 100 000  • 700 
1 571 zł za m2

9 pokoi • 3 łazienki • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 2001

 Kontakt

Sprzedam duży wolnostojący dom - rezydencję budowaną z wysokiej jakości materiałów i z wielkim rozmachem na działce o powierzchni 10.008 m2!!!

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości..

Dom ma powierzchnię typowo użytkową około 400 m2 zaś całkowita wynosi 700 m2.

Duża działka powyżej 1 ha ma dostęp z obu stron do dróg publicznych i cała jest objęta PZPM pod  zabudowę mieszkaniową więc stanowi idealną lokatę kapitału pod wydzielenie w przyszłości kilku działek budowlanych.

Nieruchomość nie posiada żadnych zadłużeń ani zobowiązań.
Dom jest w stanie deweloperskim oddanym do użytku a w całości wewnątrz są wykończone tylko 2 pokoje z aneksem i łazienką.
Po krótce opiszę co znajdziemy w tak dużym obiekcie a dla osób zainteresowanych preferuję kontakt telefoniczny dlatego, że w ogłoszeniu nie sposób zamieścić wszystkich informacji dla tak dużej nieruchomości.

Dom jest oddalony aż 40m od ulicy co daje nam więcej prywatności i możliwość stworzenia pięknego ogrodu.
Podpiwniczenie:
- kotłownia z piecem gazowym działającym oraz dodatkowo pompa ciepła gruntowa, miejsce na WC, trzy duże pomieszczenia o łącznej powierzchni 122 m2 a wysokość 2,3 m i zamontowane okna daje możliwość  stworzenia nawet pomieszczeń mieszkalnych.
Pater:
- 3 pokoje, wielka kuchnia z jadalnią, przeszklony ogród zimowy, miejsce na kominek, garaż dwustanowiskowy, łazienka no i ten wielki hol ze schodami na piętro który daje niesamowite wrażenie przestrzeni - łącznie około 260 m2.
Piętro:
- 6 okazałych pokoi w tym 2 z łazienkami, jeden który wg projektu służy jako sala TV ma 40 m2, łazienka z WC, komunikacja i klatka schodowa.
Poddasze:
- na poddasze prowadzą kręte metalowe schody i znajdziemy tam otwartą przestrzeń około 60 m2 do zaadoptowania pod dowolny cel. 
 
Obiektu ma ogromny potencjał do wykorzystania jako :
- mieszkalny dom jednorodzinny dla osób ceniących sobie przestrzeń, luksus oraz prestiż mieszkania w 700-metrowym domu,
- mieszkalny jako dom dla dwóch a nawet trzech pokoleń,
- komercyjny jako pensjonat lub motel położony w linii prostej tylko ok. 550m od Jeziora Gopło (spacerem 700m do plaży) a na 1ha działce można stworzyć piękny duży ogród, dla wypoczywających gości z możliwością dalszej zabudowy.
- inwestycyjny jako doskonała lokata kapitału bo możemy wytyczyć kilka działek budowlanych i je sprzedać a dom pozostawić. 

Opis techniczny:
Budynek w technologii tradycyjnej, murowanej, ściany zewnętrzne cegła szczelinowa (Porotherm), styropian 10cm i na zewnątrz cegła klinkierowa.
Strop gęstożebrowy typu Akerman, więźba dachowa drewniano-stalowa. Dachówka ceramiczna Brass, grafitowa.
Poddasze ocielone wełną mineralną grubości ok. 30-35cm.
Nowoczesne okna drewniane z roletami zewnętrznymi sterowane automatycznie.
Wysokość pomieszczeń: parter od 3,40m-salon do ok. 2,90-kuchnia, na piętrze do 2,85m, piwnica 2,34m. m
Ogrzewanie piecem gazowym dodatkowo pompa ciepła głębinowa z dwoma odwiertami. Na około domu zrobiony drenaż.
Więcej informacji dla osób zainteresowanych chętnie udzielę telefonicznie.
Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości.
Zapraszam na prezentację.
Radosław Smaga
Nr. licencji pośrednika 27957
tel. 518 150 989

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 700 m2
  • powierzchnia działki: 10008 m2
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 9 pokoi
  • liczba łazienek: 3 łazienki
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy
  • rok budowy: 2001
  • numer oferty: 328758328
  • data ostatniej aktualizacji: 19 Maj 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

Zdjęcie agenta nieruchomości

Radosław Smaga

tel: +48 518 510 989

Osoba do kontaktu: Radosław Edmund Smaga

 Zobacz wszystkie oferty pośrednika