Mieszkanie w centrum Mogilna!

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Mogilno

199 000  • 50 
3 980 zł za m2

2 pokoje • 1 łazienka • 1 piętro • budynek 1 piętrowy

 Kontakt

W naszej ofercie prezentujemy mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, które znajduje się na pierwszym piętrze w budynku jednopiętrowym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Lokalizacja mieszkania jest niezwykle atrakcyjna - znajduje się w samym centrum miasta Mogilna, co gwarantuje dostęp do wszelkich udogodnień, jakie oferuje miasto.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. Jest ono bardzo funkcjonalne i komfortowe, dzięki czemu idealnie nadaje się dla pary lub małej rodziny. W mieszkaniu są dostępne media, takie jak prąd, woda i gaz, ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Okna plastikowe w mieszkaniu co zapewnia odpowiednią izolacje termiczną i akustyczną.
Podłogi w mieszkaniu są wyłożone panelami, a ściany pokryte są gładziami. Koszty utrzymania mieszkania są niezwykle niskie, a czynsz do wspólnoty wynosi jedynie 130 złotych .Rok temu wymieniane było pokrycie dachowe oraz orynnowanie budynku.
Mieszkanie wymaga jedynie lekkiego odświeżenia, co daje nowym właścicielom możliwość wprowadzenia swojego stylu i gustu do wnętrza. Dodatkowo do mieszkania przynależy garaż oraz komórka lokatorska, co znacznie ułatwia przechowywanie rzeczy i samochodu.
Lokalizacja mieszkania to kolejny atut tej oferty. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, basen, kościół, park, szpital, PKS i PKP. To wszystko czyni z tego mieszkania doskonałą propozycję dla osób ceniących sobie wygodę i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień.

Oferta jest wyłącznie dostępna w naszym biurze nieruchomości.
Zapraszam na prezentację.
Amanda Spiliszewska 799090948

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 50 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 2 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • numer oferty: 214368
  • data ostatniej aktualizacji: 17 Maj 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85