W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

ostatnia działka w LESIE blisko JEZIORA

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Oćwieka

135 000  • 1147 
118 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki w otoczeniu lasu ale też blisko jeziora? Chciałbyś mieszkać w cichy spokojnym miejscu, a dzień zaczynać od posłuchania śpiewu ptaków?

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1147 m2 w otoczeniu 10 działek przy samym lesie.

Najważniejsze cechy oferty:
- działka budowlana - wydane warunki zabudowy na budowę domu do 230 m2 - nie trać czasu na całą procedurę otrzymania ich
- tanie koszty przyłącza: prąd: skrzynka prądowa przy działce, woda w drodze
- działka przylega do ściany lasu - a więc spacery, zbieranie grzybów lub też wycieczki rowerowe w cenie!
- jezioro oddalone o 300 metrów - raj dla plażowiczów lub też wędkarzy, gdyż miejsce to nie jest skupiskiem ludzi w czasie wakacji
- powierzchnia jeziora ok. 142 ha
- bardzo czyste jezioro - III klasa czystości wody
- świeże powietrze jak nad morzem - dużo jodu
-  w okolicy dużo atrakcji, dużo miejsc na spacery
- ciekawostka: w okolicy a więc w lesie jak również nad jeziorem Oćwieckim nagrywano film "Starą Baśń"

POLECAM, Nie czekaj! DZWOŃ
Monika Naliwajska, tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1147 m2
  • powierzchnia działki: 1147 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 912945
  • data dodania: 17 Wrzesień 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 14 Październik 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85