W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Duża działka budowlana, blisko Inowrocławia

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Inowrocław

164 000  • 3000 
55 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Obecnie, na rynku nieruchomości, najbardziej poszukiwanym rejonem na budowę domu są bliskie okolice Inowrocławia, m.in. teren Jacewa, Komaszyc, Balczewa czy Słońska, dlatego polecam Olszewice, miejscowość w bliskim sąsiedztwie tych popularnych lokalizacji, tylko 6 km od Inowrocławia!
Duża działka budowlana o pow. 3000 m2 i wymiarach 28mx100m, znajduje się przy głównej drodze asfaltowej. Na działce obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, więc z pozwoleniem na budowę domu nie będzie najmniejszego problemu! Woda i prąd znajdują się w drodze. Działkę można podzielić.
Zapraszam na prezentację, Ania tel. 500 371 199.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 3000 m2
  • powierzchnia działki: 3000 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 601131
  • data ostatniej aktualizacji: 21 Październik 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85