W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka z decyzją o war. zabudowy,6km Inowrocław

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Inowrocław

164 000  • 3000 
55 zł za m2

 Kontakt

Obecnie, na rynku nieruchomości, najbardziej poszukiwanym rejonem na budowę domu są bliskie okolice Inowrocławia, m.in. teren Jacewa, Komaszyc, Balczewa czy Słońska, dlatego polecam Olszewice, miejscowość w bliskim sąsiedztwie tych popularnych lokalizacji, tylko 6 km od Inowrocławia!
Duża działka budowlana o pow. 3000 m2 i wymiarach 28mx100m, znajduje się przy głównej drodze asfaltowej. Działkę można podzielić.

Na działce została wydana decyzja o warunkach zabudowy, która pozwala na budowę:
- dwóch domów jednorodzinnych,
- budynki do dwóch kondygnacji,
- maksymalna wysokość budynków 9m,
- powierzchnia zabudowy każdego domu do 150 m2,
- maksymalna szerokość elewacji frontowej do 15m,
- dachy jedno-, dwu-, lub wielospadowe,
- kąt nachylenia połaci dachowych od 1,50 do 450,

Woda i prąd znajdują się w drodze.

Zapraszam na prezentację, Ania tel. 500 371 199.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3000 m2
  • powierzchnia działki: 3000 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 601131
  • data ostatniej aktualizacji: 20 Lipiec 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85