W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka z linią brzegową nad czystym jeziorem

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Palędzie Dolne

165 000  • 1001 
165 zł za m2

 Kontakt

Działka mieszkaniowo-rekreacyjna (oznaczona na zdjęciu z drona nr 1) w urokliwej miejscowości Palędzie Dolne nad przepięknym jeziorem Palędzie (Palędzkim) gm. Mogilno . Działki znajdują się bezpośrednio nad jeziorem, które jest bardzo czyste (wg uzyskanych przez Nas danych posiada 2-3 klasę czystości wody jest też dosyć głębokie z maks. głębokością 10,4m a średnią 5,7m.  
Idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę spokój bliskość jeziora a w przypadku tej działki nawet coś o czym wiele osób marzy czyli prywatną linię brzegową! Obszar nie jest objęty Naturą 2000 ani żadnymi terenami chronionymi a zatem można budować dom nawet bardzo blisko linii brzegowej w odległości już nawet 10m od jeziora można też w przyszłości wystąpić o zgłoszenie lub zgodę na budowę pomostu.

Kluczowe cechy oferty:
- Linia brzegowa jeziora, mającego 38 ha powierzchni.
- Obszar działki oraz widocznych działek sąsiednich objęty jest decyzją o warunkach zabudowy (patrz poniżej)
- Cisza spokój
- Korzyści z mieszkania nad samiutkim jeziorem czyli np. wędkarstwo, pływanie łodzią, kajakiem, możliwość korzystania z oddalonej w linii prostej o zaledwie 750m urządzonej, piaszczystej plaży,
- Zaledwie ok. 800 metrów w linii prostej po drugiej stronie jeziora Przystań Mielenko Agroturystyka, łowisko karpiowe, gdzie można m.in. wykupić pozwolenie na połów ryb.

Media:
Prąd - Jest możliwość podłączenia, dociągnięcia. Do dnia aktu notarialnego wystąpimy o przyłączenie prądu.
Woda - Jest możliwość dociągnięcia lub zrobienia własnego ujęcia (koszt ok. 5-10 tys zł), ale zamierzamy tez wystąpić o przyłączenie wody. 
Kanalizacja nie występuje w tym miejscu a zatem potrzeba wybudowania zbiornika szczelnego.
Gaz - butla lub rezygnacja z tego źródła energii.

Możliwości budowy domu dzięki uzyskanym warunkom zabudowy.
Podstawowe wytyczne z wydanych warunków zabudowy:
-dachy dwu lub wielospadowe
- kąt nachylenia dachu 1-45 st. (czyli można też praktycznie nowoczesny płaski dach)
- główna kalenica równoległa lub prostopadła do drogi
- max wysokość do 9m
- pow. zabudowy do 50%
- minimalna odległość do wody to tylko 10 m

Odległości wg map Google:
Sklep 1,95km
Kościół (dla osób praktykujących) 1,3km
Szkoła i Przedszkole w Padniewie 4 km
Plaża drogą asfaltową, chodnikiem (ok. 2,5km)
Mogilno 9,8 km
Trzemeszno 13km
Gniezno 26km
Poznań 102 km
Inowrocław 46km

Wg naszych wyliczeń działki nad jeziorami zdrożały przez ostatnie 1,5 roku w niektórych regionach od ok. 20 do nawet 100%...) jeśli ten trend się utrzyma a wszystko wskazuje, że tak, działka ta gdyby nawet ktoś nie chciał budować domu stanowi "za chwilę" obecną najlepszą z najlepszych inwestycję.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1001 m2
  • powierzchnia działki: 1001 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 742878
  • data dodania: 16 Wrzesień 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 17 Wrzesień 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85