W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana 1500 m2 w Piotrkowie Kujawskim!!

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Piotrków Kujawski

35 000  • 1500 
23 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW DLA BIURA!!!

Marzysz o własnym domku z widokiem na pola i łąki..??
Chciałbyś mieszkać w mieście ,gdzie będzie wszędzie blisko ale jednocześnie na wsi, gdzie będzie cicho, spokojnie i czyste, świeże powietrze?
To idealnie się składa ponieważ mam fajną działkę odpowiadającą tym kryteriom :)
Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1500 m2 pod zabudowę jednorodzinną na obrzeżach Piotrkowa Kujawskiego na ulicy Mostowej. Działka posiada warunki zabudowy jednorodzinnej. Wymiary 27m x 57m.
Nieruchomość położona jedyny 1 km od centrum miasta.  Niedaleko znajduje się  szkoła, przedszkole, sklepy-biedronka itp, fryzjer, bank, pizzeria oraz restauracja.
80 m do asfaltu od działki.
Idealne miejsce do wybudowania wymarzonego domu w Piotrkowie Kujawskim ,gdzie będzie wszędzie blisko ale jednocześnie cisza i spokój. 
Jeśli masz pytania..
Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta ZADZWOŃ i umów się na spotkanie :)
Zapraszam Gosia Gapska 533 099 570

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 1500 m2
  • powierzchnia działki: 1500 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 151271
  • data dodania: 17 Styczeń 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 7 Luty 2020

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85