Działka inwestycyjna (4x1200m) przy obwodnicy

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Przedbojewice

480 000  • 4800 
100 zł za m2

 Kontakt

Działka inwestycyjna o powierzchni 0,48 ha, położona ok. 200m od zjazdu  z obwodnicy.

Z racji położenia oraz powstających lub istniejących wokół firm idealnie nadają się do prowadzenia widocznej z obwodnicy działalności gospodarczej.

Działka ma dojazd asfaltem z 2 stron i z 2 stron można zrobić wjazdy na działkę (działka narożna).

W najbliższym sąsiedztwie funkcjonowanie hurtownia stali, obok hurtownia kamienia ozdobnego i tym podobnych produktów oraz autoryzowany serwis Stihl, na przeciwko działalność konfekcyjno-rolnicza wraz z magazynowaniem zbóż, kilkaset metrów dalej duży producent wyrobów akrylowych (wanny, brodziki itp.) firma Polimat.

Można śmiało rzec, że miejsce to przyciąga inwestycje różnego rodzaju, a dzięki bliskości obwodnicy, która zapewnić może darmową reklamę dla przejeżdżających aut oraz świetny dojazd dla kontrahentów, dostawców i klientów klasyfikuje to miejsce jako idealne dla prowadzenia działalności gospodarczej.

Na w.w. terenie brak jest istniejącego planu zagosp.przestrzennego zatem decydują warunki zabudowy.
Klasa ziemi IV stanowi zielone światło dla osób występujących o warunki zabudowy.

Dodatkowym atutem jest fakt, że działka de-facto składa się z 4 działek po ok. 1200m2, zatem nie mamy problemu z kupnem działki w myśl nowych przepisów, które znacznie utrudniają zakup ziemi pow. 3000m2 osobom nie związanych z rolnictwem.
Polecam i zapraszam do zainteresowania się ta ofertą.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 4800 m2
  • powierzchnia działki: 4800 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 278840
  • data dodania: 15 Wrzesień 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 6 Grudzień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85