Działka przy lesie z warunkami zabudowy

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Radojewice

55 000  • 1000 
55 zł za m2

 Kontakt

Radojewice działka przy samym lesie na zdjęciu z drona.  Działka idealna dla osób pragnących zamieszkać poza miastem w ciszy i spokoju w okolicy lasu. Działki w trakcie wydzielania istnieje możliwość zarezerwowania .
Kluczowe cechy oferty:
-Wydana decyzja zabudowy na dom do 200m 2
- Radojewice, zaledwie 10 min drogi od Inowrocławia
- W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne-co wskazuje w połączeniu z słabszą klasa ziemi,że uzyskanie warunków zabudowy dla wymarzonego domu nie stanowi dla tego terenu żadnego problemu.
- W miejscowości znajdują się 2 sklepy spożywcze
- Sąsiedztwo lasu daje możliwość korzystania z jego dobrodziejstw typu zbieranie grzybów, chodzenie na długie spacery czy jazdę na rowerze po mało-uczęszczanych drogach .


Opis:
Działka będąca podłączeniem bardzo dobrego dojazdu, dobrego dostępu do mediów (prądu i wody), na skraju wsi co z jednej strony zapewnia cisze i spokój z drugiej strony nie jest to lokalizacja na pustkowiu czyli będziemy mieć kilku sąsiadów, co też jest dobrą wiadomością. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze.

Media:
Przy widocznym na zdjęciu nowo-budowanym domu wodociąg i prąd.

Odległości wg nawigacji google:

Inowrocław (ścisłe centrum) 14km
Bydgoszcz 57 km (49min)
Toruń 47 km
Szkoła podstawowa Pieranie 3,3 km (2 min)

Zapraszam do zadawania pytań i zachęcam do zakupu. 503-879-779Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1000 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 655625
  • data dodania: 7 Czerwiec 2022
  • data ostatniej aktualizacji: 26 Lipiec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85