W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

3 lokale na wynajem w centrum miasta Radziejów

lokal usługowy • do wynajęcia • rynek wtórny • Radziejów

480  • 25 
19 zł za m2

parter • budynek budynek parterowy

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Jeśli poszukujesz nie za dużego lokalu pod wynajem dla swojej działalności gospodarczej to mam dla Ciebie idealną ofertę.
Posiadam w ofercie 3 lokale usługowo-handlowe ,każdy o powierzchni około 25 m2 . 
Pierwszy lokal posiada roletę antywłamaniową w drzwiach, płytki na podłodze oraz gładź na ścianach ( jest możliwość połączenia dwóch lokali w jeden duży -50 m2)
Kolejny lokal ma roletę antywłamaniową w oknie, na podłodze jest linoleum a na ścianach gładź.
Każdy lokal posiada własną linię zasilającą, opłata za prąd jest już wliczona w czynszu.Ogrzewanie centralne również w cenie czynszu. Jest również możliwość korzystania z internetu w ramach opłaty czynszu. Dostęp do łazienki i toalety jest wspólny do wszystkich lokali. 
Lokale znajdują się w centrum miasta , blisko są sklepy spożywcze, poczta itp.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie tej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie nieruchomości.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ok. 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 25 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • numer oferty: 946729
  • data ostatniej aktualizacji: 15 Maj 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85