Idealny lokal pod działalność gospodarczą

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Rojewo

150 000  • 65 
2 308 zł za m2

5 pomieszczeń • 1 piętro • budynek budynek parterowy

 Kontakt

Tylko w biurze Czas Nieruchomości!

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, idealna do prowadzenia działalności gospodarczej. Na działce o powierzchni 455m2 stoi budynek handlowo-usługowy, w bardzo dobrym stanie technicznym, w którym wcześniej znajdował się sklep wielobranżowy. Lokal jest w miejscowości Topola, na trasie Inowrocław-Rojewo,10 km od Inowrocławia i 3,5 km od Rojewa.


W cenie ofertowej jest:

- działka o powierzchni 455m2,
- budynek o powierzchni, ok. 65 m2,
- sala sprzedażowa o powierzchni ok.40m2, pomieszczenie socjalne ok. 16m2, łazienka ok. 3 m2, kotłowania, ok. 3m2, łazienka dla gości ok. 2m2,
- duży parking, wyłożony kostką i utwardzony, 
- system monitoringu,
- alarm,
- ogrzewanie - piec na miał,
- okna PCV,
- rolety zewnętrzne,
- klimatyzacja,
- budynek wyremontowany i ocieplony,
- teren ogrodzony z trzech stron, z miejscem na ogródek,
- sprzęt sklepowy widoczny na zdjęciach - cena do negocjacji.


To oferta idealna dla potencjalnych franczyzobiorców sieci sklepów ogólnospożywczych. Jest to również doskonały lokal na punkt biurowy, usługowy czy gastronomiczny, a także mieszkaniowy.Polecam i zapraszam na prezentację, Anna, tel. 500 371 199.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 65 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 5 pomieszczeń
  • numer oferty: 817082
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85