Gospodarstwo Rolne 7,42 ha gmina Piotrków Kujawski

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Sokoły

765 000  • 90 
8 500 zł za m2

parter • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 1980

 Kontakt

Poszukujesz siedliska z ziemią położonego w malowniczym regionie blisko lasy i Jezioro Gopło to może warto zapoznać się z tą ofertą. Sprzedam siedlisko wraz z gruntem ornym 7,42ha w miejscowości Sokoły, gmina Piotrów Kujawski, powiat Radziejowski. Dom o pow. 90m2 zbudowany z suporex, cegły, ocieplony styropianem 10cm, dach pokryty blachą, okna PCV, ogrzewany piecem z podajnikiem na ekogroszek. Dom składa się z czterech pokoi, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki, piwnicy. Istnie możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe. Dwa pokoje do własnej aranżacji. W cenie pozostaje wyposażenie kuchni wraz ze sprzętem AGD oraz meble w dwóch pokojach, przedpokoju widoczne na zdjęciach. Dom posadowiony na działce o pow. 4000m2 na której znajdują się budynki gospodarcze o pow. 150m2 zbudowany z cegły dach pokryty eternitem, dwa mniejsze w gorszym stanie do remontu lub rozbiórki. Istnie możliwość zakupu siedliska z 7ha gruntu wokół domu w jednym kawałku klasy ziemi III b , IV a , V, oraz za domem znajduje się staw.  Oferta na wyłączność w naszym biurze zapraszam do kontaktu tel. i na prezentacje Joanna Górska 503-879-779

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 90 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • rok budowy: 1980
  • numer oferty: 438137
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Kwiecień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85