Działka budowlana z warunkami zabudowy

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Stawiska

115 000  • 1137 
101 zł za m2

 Kontakt

Z przyjemnością prezentuję Państwu tę urokliwą działkę budowlaną, która znajduje się zaledwie 3km od granic Mogilna w miejscowości Stawiska. Dla tej działki wydano już warunki zabudowy do 3 domów w zabudowie szeregowej, co daje możliwość wybudowania nie jednego, ale nawet trzech domów na jednej działce - idealne rozwiązanie dla inwestorów lub rodzin zainteresowanych mieszkaniem obok siebie w cichej i spokojnej okolicy.
Działka o powierzchni 1200m2 z wymiarami 30m x 40m, zapewniając wystarczającą przestrzeń do wybudowania wymarzonego domu i ogrodu. Media, takie jak prąd i woda, znajdują się w drodze, a zapewnione zostało przyłączenie do sieci gazowej. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową, a teren jest lekko nachylony, co dodaje uroku temu miejscu.
Okolica, w której znajduje się ta działka, jest spokojna i cicha. W sąsiedztwie znajdują się już domki jednorodzinne, co świadczy o tym, że to idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i zamieszkać w pięknej, naturalnej okolicy, w której panuje spokój i harmonia.
Zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
Cena nie podlega negocjacji.

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1137 m2
  • powierzchnia działki: 1137 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 955576837
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Wrzesień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85