Duża działka budowlana 3067 m2

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Stróżewo

159 000  • 3067 
52 zł za m2

 Kontakt

W PRZYPADKU TEJ OFERTY KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW DLA BIURA

Jeśli poszukujesz działki budowlanej na wsi ,w miejscu oddalonym od ludzi ,gdzie będzie cicho i spokojnie a za razem wszędzie blisko to świetnie się składa ponieważ mam ciekawą ofertę dla Ciebie.
Na sprzedaż posiadam działkę budowlano rolną w miejscowości Stróżewo gmina Bytoń na ,której stoi budynek mieszkalny do rozbiórki bądź kapitalnego remontu.
Nieruchomość posiada przyłącza wody i prądu jest również kanalizacja.
Cała nieruchomość składa się z działki o powierzchni 3067 m2 ( Br, RIVa i RIIIa), na działce posadowiony jest dom o powierzchni około 100 m2 wybudowany w latach 50tych, pokryty papą, okna drewniane. Duża działka daje spore możliwości ewentualnej rozbudowy bądź możliwość postawienia nowego domu.

Świetna lokalizacja działki, odległość do sklepu to jedyne i niecałe 350 m, odległość do szkoły i przedszkola to około 700 m, ośrodek zdrowia jest w odległości około 880 m ,urząd gminy w Bytoniu, kościół, supermarkety i apteka w odległości około 2km. Większa miejscowość taka jak Radziejów jest w odległości około 10 km a Piotrków Kujawski około 8 km.
Oferta wyłącznie w naszym biurze.
Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta ZADZWOŃ!!!
Więcej informacji pod nr telefonu, zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację.
Gosia Gapska 533 099 570

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 3067 m2
  • powierzchnia działki: 3067 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 856730
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Kwiecień 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85