W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Dwie dzialki w Wenecji

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Wenecja • Dolna Wenecja

61 000  • 1177 
52 zł za m2

 Kontakt

Marzysz aby wybudować się na nowo powstającym osiedlu?
Mimo tego cenisz sobie otoczenie jezior, lasów, miejsc gdzie można odpocząć?
Na sprzedaż dwie działki w Wenecji z warunkami zabudowy polozone 1 km od jeziora Weneckiego.
Powierzchnia działki nr:
1. 1177 m2 za cenę  62 000 zł
2. 1297 m2 za cenę 71 000 zł
 W pobliżu sklep spożywczy.
Jeśli chodzi o warunki zabudowy możliwa budowa domu jednorodzinnego z wbudowanym garażem do maksymalnej powierzchni 180 m2. Szerokość elewacji frontowej ustala się na max 17 m. Dodatkowo możliwa budowa nieruchomości do 2 kondygnacji nadziemnych w tym poddasze użytkowe. Jeśli chodzi o dach wymagany wielospadowy lub dwuspadowy.

Oferta godna polecenia, zapraszam na prezentację, tel. 512462477
Atrakcje w pobliżu:
- Ruiny Zamku Weneckiego
- Kolejka Wąskotorowa
- Muzeum Ziemi Pałuckiej
- Zaurolandia w Rogowie
- Muzeum Kolejki Wąskotorowej
- Muzeum Archeologiczne w Biskupinie
- Silverado City
Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1177 m2
  • powierzchnia działki: 1177 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 506017
  • data dodania: 2 Sierpień 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 2 Sierpień 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85