W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

duża dzialka z własnym stawem

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Władysławowo

420 000  • 6804 
62 zł za m2

 Kontakt

Szukasz działki w cichej spokojnej okolicy niedaleko lasu i jeziora? A może jesteś fanem wędkowania i marzy Ci się działka z własnym stawem?

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6804 m2 z własnym stawem.

Najważniejsze cechy oferty:
- duża działka dająca wiele możliwości
- działka objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o jednej kondygnacji z poddaszem użytkowym plus budynek gospodarczy/garażowy do 30 m2
- media: prąd i własna studnia na działce,
- wykopany własny staw, raj dla wędkarzy
- cała działka ogrodzona siatką, od frontu metalowa brama
- utwardzony wjazd
- do jeziora Bagno tylko 700 metrów - plaża, ciesz się idealnym miejscem w lato a jeśli jesteś morsem to ciesz się z "plażowania" cały rok!
- małe jezioro ok 28 ha
- las na wyciągnięcie ręki - a więc miejsce na spacery, przejażdżki rowerowe albo po prostu miejsce dla grzybiarzy

POLECAM, zadzwoń
Monika Naliwajska,tel. 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 6804 m2
  • powierzchnia działki: 6804 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 451176
  • data dodania: 7 Październik 2021
  • data ostatniej aktualizacji: 29 Listopad 2021


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85