Działka budowlana okolice Kruszwicy

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Wróble

79 000  • 1000 
79 zł za m2

 Kontakt

Poszukujesz działki na wisi malowniczo położonej obok lasu i pól , to może warto zapoznać się z tą ofertą . Sprzedam działkę budowlaną  o powierzchni 1000m położoną w miejscowości Wróble gmina Kruszwica. Działka urokliwie położona na końcu wsi obok lasu. Przy działce woda i prąd, dojazd drogą asfaltową. Wymiary działki szerokość 25m długość 40 m. Oferta na wyłączność tylko w naszym  biurze. Zapraszam na prezentacje Joanna Górska 503-879-779
nr licencji 22224

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym przez właścicieli pośrednikiem/agentem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1000 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 168393
  • data ostatniej aktualizacji: 16 Październik 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85