W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

20-letni dom w centrum

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Inowrocław • Centrum • Kasztelańska

500 000  • 271 
1 845 zł za m2

6 pokoi • 3 łazienki • Rok budowy: 1997

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

20-letni dom w centrum Inowrocławia.  Miały być 4 podobne domy (segmenty) a został wybudowany został do dzisiaj tylko jeden - narożny.
Najważniejsze fakty:
- Centrum miasta, wszędzie blisko, wszystkie media...
- Istniejący dom ma 271 m2 pow. całkowitej (parter, pierwsze piętro, drugie i stryszek, całość podpiwniczona...)
- Można kupić i dobudować kolejne segmenty.
- Cała nieruchomość po ukończeniu może stanowić świetne źródło dochodu z czynszów z najmu mieszka i lokali handlowych lub w pozostałych segmentach można wydzielić lokale mieszkalne i sprzedać je przy dzisiejszej świetnej koniunkturze na nowe mieszkania w bardzo dobrej cenie.
- Istnieje możliwość kupna samej działki pod budowę trzech segmentów widocznych na zdjęciach. Metraż działki pod 3 segmenty to byłoby ok. 500m2.

Opis istniejącego budynku.
Zbudowany 20 lat temu, z cegły dziurawki w technologii czterowarstwowej (mur, wełna, mur, styropian z zewnątrz). W całości podpiwniczony. Bardzo solidne fundamenty, nowy dach, wewnątrz dobry standard - panele, gładzie, płytki, okna PCV.
Budynek budowany był bez szczędzenia na kosztach, został do niego za ogromne pieniądze dociągnięty gaz (w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądze ok. 50 tys zł),oraz wtedy niezbędny telefon stacjonarny.

Parter zajmują 2 dochodowe lokale handlowe gdzie obecnie jest sklep Świat Win. Oprócz lokali 30m2 i 25m2 jest spore zaplecze z łazienką po remoncie.

Pierwsze i drugie piętro jest na chwile obecną typowo mieszkalne, a na szczególną uwagę zasługuje m.in. salon z nowym kominkiem na piętrze, łazienka po zrobionym rok temu remoncie z wanną z hydromasażem. 

Podsumowanie
Istnieje wiele możliwości wykorzystania tej nieruchomości...można po prostu kupić, mieszkać i nadal wynajmować parter, ale można także dokończyć planowaną inwestycję i zarobić lub zarabiać co miesiąc na tym określoną kwotę pieniędzy.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Prosimy też o uszanowanie prywatności i niezaskakiwanie domowników wizytami bez wcześniejszej zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 271 m2
  • powierzchnia działki: 603 m2
  • liczba pokoi: 6 pokoi
  • liczba łazienek: 3 łazienki
  • parking: garaż wolnostojący
  • rok budowy: 1997
  • numer oferty: 106768
  • data ostatniej aktualizacji: 27 Styczeń 2020

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85