W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka w Bródzkach 1728 m2

działka rolna • na sprzedaż • rynek wtórny • Kruszwica • Bródzki

43 200  • 1728 
25 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Na sprzedaż działka o pow. 1728 m2 w miejscowości Bródzki, gm. Kruszwica.
Działka ma kształt prostokąta, krótszym bokiem przynależy bezpośrednio do drogi publicznej asfaltowej.
Działka użytkowana jest obecnie jako ziemia rolna, w klasyfikacji gleboznawczej RIVb, czyli z możliwością uzyskania warunków zabudowy dla budowy domu lub innych budynków. Zatem istnieje możliwość przekształcenia działki pod zabudowę usługową bądź mieszkaniową.
Media prąd, woda, kanalizacja przy działce. Blisko - ok. 3,5 km do granic Kruszwicy. Cena to tylko 25 zł/m2 Bliskość Kruszwicy i uzbbrojony teren to kolejne z wielu atutów tej działki. Okolica spokojna bez uciążliwego sąsiedztwa. Lokalizacja Bródzki. Dla osób spoza Kruszwicy to duża wieś położna na wschód od Kruszwicy przy drodze wojewódzkiej na Dobre.
Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o pow. 2417 m2 w cenie 58008 zł.
Polecam. W razie pytań czy chęci obejrzenia na żywo proszę o kontakt.
Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze!!!
Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 1728 m2
  • powierzchnia działki: 1728 m2
  • numer oferty: 172534
  • data ostatniej aktualizacji: 15 Maj 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85