W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Obiekt 3500m2

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Konin

3 600 000  • 3500 
1 029 zł za m2

parter • budynek 1 piętrowy • Rok budowy: 1991

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Okolice Konina - Kleczew (kilka km). Przedmiotem sprzedaży jest obiekt produkcyjno-magazynowy, z lat 90-tych, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 3500m2, posadowiony na działkach o łącznej powierzchni aż 11,96 ha. Dojazd asfaltem, media: prąd, woda, kanalizacja.

Plan zagospodarowanie przestrzennego - przeznaczenie terenu -
1. w części ogrodzonej i i najbliższym sąsiedztwie to  "tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów" łącznie ok. 1,63 ha
2. "tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów" z dopuszczalną zabudową mieszkalną oraz tereny zabudowy usługowej. ok. 0,5 ha
3. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (w planie zagospodarowania ujęte) wydzielone 30 działek po ok 1000-2000m2. Łączna powierzchnia ok. 7,5 ha
4. Teren lasu ok. 1,5 ha
Łączne 11,96 ha powierzchni działek.
Obiekt:
Stan pomieszczeń produkcyjno-magazynowych bardzo dobry, stan pomieszczeń biurowych i socjalnych - dobry. Działka w całości utwardzona - nawierzchnia betonowa - stan dobry. Na całości rozprowadzone wydajne własne centralne ogrzewanie, oraz instalacja wentylacyjna. W halach zamontowane są suwnice w bardzo dobrym stanie. Składowe obiektu wraz z metrażami oraz wysokościami poszczególnych budynków na załączonej poglądowej, mapce.

Oprócz zdjęć dostępne są na serwisie you tube 4 krótkie filmiki przedstawiające nieruchomość. (przepraszamy nie-najlepszą jakość...) Oto linki:
1. http://www.youtube.com/watch?v=KLCYh0XdEVg

2. http://www.youtube.com/watch?v=p9hhRLIqbVg

3. http://www.youtube.com/watch?v=bKQGBLrgm5Q

4. http://www.youtube.com/watch?v=fe2zEMOtsqU

Cena to tylko 3,6 mln złotych, podczas gdy wartość nieruchomości oszacowana przez niezależnego rzeczoznawcę majątkowego kilka lat temu to aż blisko 15 mln zł!!!, a potencjalny roczny dochód brutto z wynajmu poszczególnych części składowych nieruchomości produkcyjno-magazynowych wynosi aż 904 tys.zł!!! (operat z 2010r. do wglądu).
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt tel. lub mailowy. Polecam

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 3500 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • rok budowy: 1991
  • numer oferty: 500204
  • data ostatniej aktualizacji: 20 Maj 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85