W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Świetnie prosperująca szwalnia, przy drodze nr 15

lokal usługowy • na sprzedaż • rynek wtórny • Gniewkowo • Ignacego Jana Paderewskiego

850 000  • 480 
1 771 zł za m2

1 piętro • budynek budynek parterowy

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Świetnie prosperująca szwalnia tapicerki meblowej, tuż przy głównej trasie Toruń-Inowrocław, w Gniewkowie. Jest stąd bardzo doby dojazd do drogi krajowej nr 15 i oddalonej o ok. 30 km autostrady.
Obecnie szwalnia świadczy usługi dla dużych firm meblarskich, zajmuje się szyciem pokryć tapicerskich - foteli, kanap, kompletów wypoczynkowych.
Szwalnia mieści się w trzech połączonych ze sobą budynkach. W głównym budynku na parterze, o pow. 85 m2 znajduje się biuro, łazienka z WC, przygotowalnia produkcyjna, krojownia; na piętrze (35 m2) jest pomieszczenie socjalne, łazienka z WC, kuchnia z jadalnią.
Główna szwalnia to hala o pow. 170 m2. Natomiast krojownia z garażem (magazynem) ma pow. 150 m2. Wszędzie są okna PCV, budynek jest ocieplony, ogrzewany piecem gazowym.
W cenie jest sprzęt krawiecki, stoły, krzesła, maszyny do szycia. Istnieje możliwość przekazania zleceń z dotychczasowymi kontrahentami, polecenia pracowników.
Na posesję są dwa wjazdy, całość ogrodzona jest płotem.
Zapraszam na prezentację, Ania tel. 500 371 199.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 480 m2
  • piętro: 1 piętro
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • numer oferty: 377806766
  • data ostatniej aktualizacji: 5 Lipiec 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85