W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Domek letniskowy 200 m od jeziora

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Kownaty

115 000  • 336 
342 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do zaprezentowania mam działkę rekreacyjną o powierzchni 342 m2 z domkiem letniskowym. Nieruchomość usytuowana w ogrodzonym kompleksie prywatnych działek rekreacyjnych w odległości 200 m od krystalicznie czystego jeziora.

Malownicza, spokojna i bezpieczna okolica, otoczenie lasu zapewni Państwu komfort wypoczynku a pobliskie trasy rowerowe zadowolą osoby lubiące aktywny wypoczynek np. rower lub rolki. Działka idealnie nadaje się dla osób lubiących wędkowanie lub grzybobranie.
W niedalekiej odległości znajdują się bar i sklepy.

Domek ma powierzchnię ok. 50 m2 + 20 m2 zadaszonego tarasu.
Składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem i pomieszczenia gospodarczego.
Domek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Na dachu była wymieniona w zeszłym roku papa, na podłogach położona jest wykładzina pcv, w łazience na podłodze i ścianach płytki ceramiczne, okna drewniane z okiennicami. Obiekt sprzedawany w całym wyposażeniem.

Na pozostałej części działki rosną drzewa, które dają schronienie w upalne dni jak również jest sporo miejsca do opalania czy rozłożenia basenu. Fantastyczna działka dla rodzin z dziećmi. Polecam!

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Joanna Kowalewska  500 371 166

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 336 m2
  • powierzchnia działki: 336 m2
  • numer oferty: 921352
  • data ostatniej aktualizacji: 4 Październik 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85