W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Piękna działka budowlana w otoczeniu jezior i lasu

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Budy • Tręby Nowe

55 000  • 3208 
17 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do zaprezentowania mam piękną działkę o powierzchni 3208 m2 w otoczeniu jezior i lasów. Do najbliższego jeziora budzisławskiego, który słynie z krystalicznie czystej wody ok. 1500m, do lasu ok. 200m.

Dojazd do działki drogą asfaltową. Instalacja wodociągowa i elektryczna na działce. Możliwość wybudowania domu wolnostojącego jednorodzinnego lub domku/ domków letniskowych.

Piękna, spokojna okolica, niedaleka odległość od sklepów, szkoły, Kościoła,  a także otoczenie lasu i jeziora sprawia, że działka jest atrakcyjna pod względem turystycznym jako działka rekreacyjna jak również jest idealna do budowy domu jednorodzinnego.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 3208 m2
  • powierzchnia działki: 3208 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • numer oferty: 107430
  • data ostatniej aktualizacji: 3 Październik 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85