W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Bajkowy zakątek nad jeziorem, Chomiąża Księża

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Chomiąża Księża

420 000  • 9257 
45 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

To miejsce, które pokochasz od pierwszego wejrzenia! Cudowna, duża działka z linią brzegową jeziora Ostrowieckiego, znajdująca się w Chomiąży Księżej, na Pałukach, w woj. kujawsko-pomorskim. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie intymność, ciszę i spokój wśród pięknej przyrody. Ogromna, prawie hektarowa działka z dostępem do jeziora i własną plażą gwarantuje pełen relaks posiadaczom tej nieruchomości. To idealne miejsce dla osób lubiących wędkowanie, pływanie czy kajakarstwo. Jeziora pałuckie uchodzą za jedne z najczystszych. Ponadto połączone ze sobą kanałami, gwarantują niespotykane wyprawy np. kajakowe. Na działce jest spory drzewostan, idealny do obserwacji ornitologicznych, rzadko spotykanych ptaków. Na terenie znajduje się domek letniskowy, o pow. 45m2, z dwoma pokojami, aneksem kuchennym, łazienką oraz dużym tarasem. Każdy pozazdrości porannej kawy z widokiem na jezioro. Dom jest ocieplony, ma też kominek. Jest tu również miejsce do grillowania, można zrobić boisko czy postawić więcej domków. Jest też miejsce na parking. Zakup tej nieruchomości to z pewnością doskonała decyzja, by mieć swój własny zakątek na ziemi.
Zapraszam na prezentację, Ania tel. 500 371 199.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 9257 m2
  • powierzchnia działki: 9257 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 702570
  • data ostatniej aktualizacji: 24 Listopad 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85