W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Dom kanadyjczyk nad jeziorem w otoczeniu lasu

działka budowlana • na sprzedaż • rynek pierwotny • Powidz

248 900  • 120 
2 074 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do zaprezentowania mam wspaniały dom kanadyjski typu bliźniak do własnej aranżacji. Usytuowany na działce 700m2 w Powidzkim Parku Krajobrazowym w miejscowości Skrzynka. Przepiękna okolica, otoczenie lasu i niedaleka odległość od jeziora Powidzkiego sprawia, że jest to fantastyczne miejsce do całorocznego zamieszkania i letniego odpoczynku od zgiełku miasta.

Budynek jest w trakcie wykończenia, także daje możliwość rozplanowania przestrzeni wewnątrz wedle własnego uznania.
Nieruchomość na sprzedaż w stanie deweloperskim do uzgodnienia. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku to 120 m2.

Według projektu mają powstać w nim 2 bliźniacze lokale. Każdy z domków składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem na parterze ( pow. 30 m2) i 2 sypialni na piętrze ( ok. 30 m2) oraz zadaszonego tarasu o pow. ok 18 m2.
Na tym etapie jest możliwość pozostawienia domu w całości.

Obiekt postawiono na fundamentach betonowych, zbudowany w technologi szkieletowej, ocieplony wełną 2*7,5 cm, zastosowano w nim dylatację, a na zewnątrz ocieplono styropianem 10 cm.
Na dachu położona została blachodachówka. Okna nowe PCV z roletami zewnętrznymi i okiennicami. Tynki w wewnątrz gipsowe lub boazeria, podłogi drewniane. Ogrzewanie kominkowe, może być z płaszczem wodnym. Możliwość ogrodzenia działki płotem drewnianym.

Dom może pełnić funkcję domu letniskowego lub służyć do całorocznego zamieszkania. Idealnie nadaje się do zamieszkania dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem.

Odległość od jeziora- Powidzkie, Kosewskie 900m
Odległość od szkoły podstawowej- 5 km ( jeździ autobus szkolny ), sklepy, markety, Kościół, poczta- 5 km.
Odległość od miast: Słupca- 30 km, Konin- 40 km, Powidz- 10 km

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 120 m2
  • powierzchnia działki: 120 m2
  • numer oferty: 978400
  • data ostatniej aktualizacji: 7 Grudzień 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85