W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Domek nad jeziorem w otoczeniu lasu

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek pierwotny • Powidz

139 000  • 350 
397 zł za m2

 Kontakt

Do zaprezentowania mam wspaniały dom kanadyjski nad jeziorem do własnej aranżacji. Usytuowany na działce 350m2 na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Skrzynka. Przepiękna okolica, otoczenie lasu i niedaleka odległość od jeziora Powidzkiego ok. 900 m sprawia, że jest to fantastyczne miejsce do całorocznego zamieszkania i letniego odpoczynku od zgiełku miasta.

Budynek jest w trakcie wykończenia, daje możliwość aranżacji wedle własnego uznania.
Nieruchomość na sprzedaż w stanie deweloperskim do uzgodnienia. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku to 60 m2.

Budynek typu bliźniak. Składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem na parterze ( pow. 30 m2) i 2 sypialni na piętrze ( ok. 30 m2) oraz zadaszonego tarasu o pow. ok 20 m2.
Na tym etapie możliwy jest nabycie jednej z dwóch części budynku, kupno obu części budynku przez dwie rodziny lub przyjaciół i zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych np. pod wynajem.

Obiekt postawiono na fundamentach betonowych, zbudowany w technologi szkieletowej, ocieplony wełną 2x7,5 cm, zastosowano w nim dylatację, a na zewnątrz ocieplono styropianem 10 cm.
Na dachu położona została blachodachówka. Okna nowe PCV z roletami zewnętrznymi i okiennicami. Tynki w wewnątrz gipsowe lub boazeria, podłogi drewniane. Ogrzewanie kominkowe, może być z płaszczem wodnym. Możliwość ogrodzenia działki płotem drewnianym.

Dom może pełnić funkcję domu letniskowego lub służyć do całorocznego zamieszkania. Idealnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Odległość od jeziora- Powidzkie, Kosewskie 900m
Odległość od szkoły podstawowej- 5 km ( jeździ autobus szkolny ),
sklepy, markety, Kościół, poczta- 5 km.
Odległość od miast: Słupca- 30 km, Konin- 40 km, Powidz- 10 km

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 350 m2
  • powierzchnia działki: 350 m2
  • numer oferty: 289012
  • data ostatniej aktualizacji: 16 Czerwiec 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85