W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka z domkiem nad jeziorem Budzisławskim

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Tręby Stare

69 000  • 446 
155 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Do zaprezentowania mam atrakcyjnie usytuowaną działkę rekreacyjną nad jeziorem Budzisławskim. Nieruchomość o powierzchni 446m zlokalizowana na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasu, zaledwie 300m od jeziora. Rosną tu liczne drzewa i krzewy, dzięki temu można poczuć się tu jak lesie i odpocząć od upałów.

Na działce ogrodzonej siatką znajduje się domek letniskowy o powierzchni 35 m2. Domek o konstrukcji drewnianej, dach pokryty papą, okna drewniane z okiennicami. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni i łazienki z prysznicem oraz dużego zadaszonego tarasu.

Świetna lokalizacja, niska cena!
Niedaleka odległość o kameralnej plaży, otoczenie lasu, trasy rowerowe, bary, baza nurkowa sprawia, że nieruchomość jest atrakcyjna zarówno dla osób ceniących spokój i ciszę jak i dla osób lubiących aktywny wypoczynek.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 446 m2
  • powierzchnia działki: 446 m2
  • numer oferty: 185660
  • data dodania: 12 Sierpień 2019
  • data ostatniej aktualizacji: 12 Sierpień 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85