W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka nad jeziorem ślesińskim na sprzedaż

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Ślesin

75 600  • 630 
120 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna z możliwością budowy domku letniskowego. Działka o powierzchni 630 m2, usytuowana wśród innych działek rekreacyjnych, ogrodzona siatką, wyposażona w instalację wodociągową i elektryczną.

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo kanału Warta-Gopło oraz jeziora Ślesińskiego ok. 100m. Idealna odległość niezakłócająca ciszy i spokoju a zarazem gwarantująca możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego na wodzie np. na motorówce lub skuterze wodnym. Bezpośrednie otoczenie lasu zachęca do spacerów i przejażdżek rowerowych.

W niedalekiej odległości znajdują się korty tenisowe, boiska piłkarskie, parki linowe, wypożyczalnie sprzętu wodnego a także organizowane są corocznie festyny i pikniki plażowe z gwiazdami światowego formatu w roli głównej.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 630 m2
  • powierzchnia działki: 630 m2
  • numer oferty: 400694
  • data dodania: 29 Sierpień 2019
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Wrzesień 2019

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Adama Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85