W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka z widokiem na jezioro ślesińskie

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Ślesin

175 000  • 500 
350 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Oferuję do sprzedaży działkę z dostępem do jeziora ślesińskiego na której posadowiony jest domek holenderski.
Przed domkiem znajduje się duży, zadaszony taras którego rozpościera się wspaniały widok na jezioro.

Domek składa się  z salonu z dwoma narożnikowymi sofami, kuchni, sypialni z podwójnym łóżkiem, drugiej sypialni z 3 pojedynczymi łóżkami, łazienki z prysznicem. Domek jest przestronny, jasny, czysty, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Podłączony jest do instalacji elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej.
 
Działka o powierzchni 500 m2, wymiary ok. 21 m x 24 m. Usytuowana w odległości ok. 50 m od jeziora ślesińskiego z prywatną plażą na której znajduje się slip do wodowania motorówki lub skutera wodnego.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 500 m2
  • powierzchnia działki: 500 m2
  • numer oferty: 196165
  • data ostatniej aktualizacji: 27 Styczeń 2020

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85