W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka budowlana 1754m2

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Inowrocław • Kątna

250 000  • 1754 
143 zł za m2

 Kontakt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej dzielnicy Inowrocławia przy ul.Kątnej na Osiedlu Piastowskim.

Działka o wymiarach 20,5m szeroka i 85m długa ma powierzchnię 1754m2 i wg. planu zagospodarowania przestrzennego miasta jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (również bliźniacza i szeregowa) symbol:
- 1M :
     - jednorodzinna (wysokość do 10m) i wielorodzinna (wysokość do 12m), usługi (6m),
     - dach dwu lub wielospadowy kąt do 45%,
     - zabudowa do 30%.
     - biologicznie czynna 40%
Dostępne media od ul.Kątnej to woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa oraz media telekomunikacyjne.
Dostęp do działki od ulicy Kątnej przez 35-metrowy pas drogi o szerokości 4 metrów stanowiącą notarialnie ustanowioną służebność dojazdu do działki.
Doskonała oferta dla szerokiego grona klientów:
- dla inwestora pod budowę wielorodzinną, szeregową lub bliźniaczą,
- na wybudowanie dwóch domów z możliwością podziału działki,
- lub pod budowę własnego domu z dużym ogrodem.
Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze a kupujący nie ponosi żadnych kosztów dla biura nieruchomości.
Dla zdecydowanego klienta cena podlega negocjacji.
Zapraszam na prezentację.
Radosław Smaga
tel. 518 510 989

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1754 m2
  • powierzchnia działki: 1754 m2
  • dojazd: utwardzony
  • numer oferty: 794757
  • data ostatniej aktualizacji: 31 Maj 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85