W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Wyjątkowa działka z linią brzegową jeziora Gopło

działka inwestycyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Mielnica Duża

599 000  • 22086 
27 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Na sprzedaż niepowtarzalna działka zlokalizowana bezpośrednio nad jeziorem Gopło.
Nieruchomość posiada łączną powierzchnię wynoszącą 22 086 m2, w tym ok. 100 metrów linii brzegowej. Do działki prowadzi bezpośrednio droga asfaltowa. Nieruchomość uzbrojona w instalację energetyczną i szambo.

Nad wodą został zbudowany pomost zakończony sporej wielkości platformą, działka znajduje się nad głębokim akwenem Gopła, dzięki czemu bez jakichkolwiek problemów można tam cumować łodzią oraz wodować jachty. Część działki porasta gęsty las olchowy, na jego środku znajduje się staw, obok którego wybija źródło, które strumykiem uchodzi do jeziora kilkanaście metrów dalej.

Na działce zlokalizowana jest przenośna wiata o powierzchni 55 m2, która może służyć do przechowywania łodzi lub innych sprzętów. Dodatkowo znajdują się tam 2 domki typu holenderskiego oraz toaleta z szambem.

Całość tworzy bardzo urokliwą scenerię.
Nieruchomość idealna jako inwestycja pod agroturystykę, ośrodek wypoczynkowy lub do zamieszkania w cudownym miejscu z widokiem na jezioro.

Zapraszam na prezentację. Joanna Kowalewska 500 371 166Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85

  • powierzchnia: 22086 m2
  • powierzchnia działki: 22086 m2
  • numer oferty: 698863
  • data dodania: 13 Styczeń 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 13 Styczeń 2020

Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85