W czym możemy pomóc ?
Copy To Clipboard

Działka rekreacyjna z linią brzegową przy rzece

działka rekreacyjna • na sprzedaż • rynek wtórny • Wiktorowo

99 000  • 1659 
60 zł za m2

 Kontakt

Jesteś fanem wędkowania, ciszy, spokoju, lubisz budzić się w otoczeniu szumu drzew, śpiewu ptaków? Ta oferta jest dla Ciebie!
Działka rekreacyjna położona jest na niewielkiej skarpie z linią brzegową nad rzeką, która łączy dwa pobliskie jeziora. Działka oznaczona geodezyjnie kamieniami, posiada pełną dokumentację i swoją księgę wieczystą, dział III i IV wolny od wpisów. Bezpośredni dojazd do działki drogą polną około 200 metrów od drogi asfaltowej. Niewątpliwym atutem jest to iż działka znajduję się około 5km od głównej drogi S5. Działka jest w trakcie podłączenia do sieci energetycznej (koszt podłączenia pookrywa sprzedający). W tym roku planowane jest podłączenie do sieci wodociągowej u uzyskanie zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego które umożliwi budowę domu większego niż 35 metrów 2.

Atrakcje w pobliżu: Zaurolandia w Rogowie, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Kolejka wąskotorowa w Wenecji, Ruiny Zamku w Wenecji, Interaktywne Muzeum Rybactwa w Biskupinie, Silverado City w Bożejewiczkach

Odległość od :
Inowrocław: 59 km
Bydgoszcz:62 km
Poznań: 89 km

Zapraszam na prezentację: 512 462 477

Przed prezentacją większości nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości. Wyjątkiem jest tutaj sytuacja gdy sprzedający poza swoją prowizją zdecydował się pokryć również prowizje przewidzianą do zapłaty przez kupującego.

Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości.

....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych - partnerem NOTUS Finanse S.A. .Odpowie on na Państwa pytania, wyjaśni kwestie, które budzą wątpliwości, wyliczy zdolność kredytową oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy, zajmując się wszelkimi formalnościami.
Naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych jest:
p. Marta Klofta
tel. 508 566 905
e-mail:

Zapraszamy też na naszą stronę Czas Nieruchomości, gdzie znajdziecie Państwo ponad 500 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
  • powierzchnia: 1659 m2
  • powierzchnia działki: 1659 m2
  • dojazd: polny
  • numer oferty: 758109
  • data dodania: 21 Czerwiec 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 21 Czerwiec 2020


Dane kontaktowe

CZAS NIERUCHOMOŚCI

ul. Mickiewicza 2 88-150 Kruszwica

tel: +48 52 524 47 85